Krásy přírody a jejich ochrana
  

rešerše webu


Text nevzniká sám od sebe

Kde jste: abcTuristiky.czabcPřírody.cz › Světová přírodní dědictví


Světová přírodní dědictvíPředpověď počasí pro ČR | Meteopress

Počasí dnes    Počasí zítra    Počasí pozítří


www.cac-accr.ca

Oficiální stránky Kanadské společnosti pro ochranu kulturního majetku (CAC), jehož hlavní úlohou je podporovat šíření znalostí vztahující se k ochraně kanadského kulturního majetků a dědictví. Informace o CAC, novinky a aktuální zprávy, členství v organizaci, možnost podpory, např. formou dotací, publikace, granty, konané konference, konaná školení z oblasti ochrany kulturního majetku, důležité odkazy, sekce pro členy CAC, přehled knižních titulů. Anglicky, francouzsky.

www.unesco.org

Oficiální stránky United Nations / Organizace spojených národů (UN/OSN) Světové dědictví. Kompletní přehled lokalit, míst a památek zařazených do stejnojmenné celosvětové sítě. Základní informace, aktuality, mapy, seznamy, případové studie, informační bulletiny, 3D animace. Anglicky, francouzsky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku

www.ccanet.net

Oficiální stránky CCA, společnosti, která má za cíl ochranu přírodního a kulturního bohatství ve státech v oblasti Karibiku. Informace o CCA a její činnosti, historie, cílová zaměření na jednotlivé oblasti, odkazy na jednotlivé státy a potřeby, zaměstnanecké složení CCA, informace o členech a o tom, jak se stát členem CCA, knižní obchod s tituly zabývající se danou problematikou, problematika životního prostředí. Zvláštní sekce věnovaná členům - kalendář, odběr bulletinů. Anglicky.